جمعه 31 مرداد 1399
2051

آکادمی گوهرسنگ و جواهرات GII

به آکادمی گوهرسنگ و جواهرات GII خوش آمدید اگر شما مشغول شروع یک حرفه جدید هستید یا به دنبال پیشرفت حرفه فعلی خود هستید ، آموزش های آکادمی GII کلید گشودن درهایی در صنعت جواهرسازی و گوهرشناسی است ، امروز با ما همراه باشید تا گام جدید یا حتی اولین قدم خود را در حرفه هیجان انگیز گوهرسنگ ، جواهرات و بازاریابی بین المللی سنگ های قیمتی بردارید تا با ترکیب اشتیاق و دانش ، حرفه خود را در این زمینه ارتقا دهید.

آکادمی GII آموزش جامع گوهر شناسی و جواهرسازی را با جدیدترین دانش و مهارت های آزمایش شده  که حاصل استفاده از تحقیقات و فناوری پیشرفته بوده را در مورد الماس و سنگهای رنگی ارائه می دهد.  و شما با استفاده از جدیدترین تجهیزات گوهر شناسی با الماس و سنگ های قیمتی واقعی زیر نظر اساتید GII کار خواهید کرد. و از طریق کارهای گسترده آزمایشگاهی ، شناسایی و درجه بندی الماس و سنگهای رنگی را به شیوه ای کارآمد ، دقیق و سازگار تمرین می کنید.

 لذا حرفه ای بودن و صداقت در قلب همه کارهایی است که ما انجام می دهیم بنابراین علاوه بر ارائه دیپلم گوهر شناسی یا مدرک فنی و حرفه ای جواهرسازی ، به دانش جویان خود تخصص مورد نیاز برای عملکرد در بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه ای را آموزش می دهیم. که به یک متخصص طلا و جواهر برای چالش ها و فرصت های صنعت در حال پیشرفت گوهرسنگ و جواهر تبدیل شوند.

شما با آکادمی گوهرسنگ و جواهرات GII  قدم بعدی را در مسیرحرفه ای خود بر می دارید ، دوره های  آکادمی GII شما را برای موفقیت آماده می کند. ما بهترین برنامه آموزش گوهرشناسی و جواهرسازی را به شما ارائه می دهیم که از تحقیقات پیشگامانه ما تهیه شده و توسط گوهرشناسان و متخصصان برجسته صنعت جواهرسازی  ارائه شده است. آکادمی GII به شما دانش و مهارت های عملی را می دهد تا عشق خود به سنگهای قیمتی و جواهرات را به شغلی ارزشمند تبدیل کنید.

دوره گوهرتراشی

در موسسه گوهرشناسی ایران GII دوره های آموزشی گوهرتراشی سنگ های برگذار میشود. این دوره یک کلاس آموزش جامع در راستای تسلط کامل به هنر گوهرتراشی است. با یادگیری اصولی این دوره و اخذ مدرک معتبر می توانید وارد بازار کار گوهرتراشی شوید و فعالیت نمایید.

دوره جواهرسازی

در موسسه گوهرشناسی ایران GII دوره های آموزشی جواهرسازی برگذار میشود. در این دوره به اصول صحیح ساخت زیور آلات با متد روز جهان آشنا میشوید. با یادگیری اصولی این دوره و اخذ مدرک معتبر می توانید وارد بازار کار جواهرسازی شوید و فعالیت نمایید.

دوره گوهرشناسی

در موسسه گوهرشناسی ایران GII دوره های آموزشی گوهرشناسی در رده های الماس و سنگ های رنگی بصورت تخصصی برگذار میشود. در این دوره تعریف مشخصه های فیزیکی، اپتیکی و شیمیایی ارائه می شود. همچنین با تجهیزات آزمایشگاهی ورز دنیا آشنا میشوید.

 

 
نظر بدهید