کارشناسی سنگ | گوهرشناسی ایران | صدور شناسنامه

کارشناسی سنگ | گوهرشناسی ایران | صدور شناسنامه

شنبه 4 دی 1400
92801

 ( Gemological Institute of Iran ( GII 

موسسه گوهرشناسی ایران GII وابسته به انجمن کارشناسان سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی ایران با  تکیه بر دانش خبره ترین گوهرشناسان و کارشناسان سنگ و با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات گوهرشناسی ، سنگ شناسی و شهاب شناسی اقدام به آنالیز و صدور گواهینامه الماس ٬ سنگهای قیمتی و شهاب سنگ بر اساس پارامترهای GIA  نموده است . امنیت بالای شناسنامه های صادر شده , قابلیت رهگیری آنلاین گواهینامه ها و قابلیت تبدیل به شناسنامه بین المللی GIA از مهمترین ویژگیهای شناسنامه های صادر شده می باشد .

کارشناسی سنگ جواهر

گواهینامه های صادر شده گزارشی کارشناسی شده و دقیق از هویت و ویژگی های کیفیت گوهر و سنگ های قیمتی است . شناسنامه های صادر شده یک ارزیابی مالی از جواهر شما نیست بلکه باعث می شود شما با اطمینان نسبت به کیفیت سنگ های قیمتی , مشخصات , طبیعی یا مصنوعی بودن و ظاهر آن اقدام به خرید آنها نمایید .

شناسنامه های صادر شده توسط گوهرشناسی ایران کلیه فاکتورها و پارامترهای اساسی که شما جهت خرید جواهر نیاز دارید را دارا می باشد .

انجمن کارشناسان سنگ های قیمتی، گوهرشناسی ایران یک نهاد مستقل و بیطرف برای ارزیابی کیفیت سنگهای قیمتی و ارائه اطلاعات بی طرفانه در مورد آنها است. ما سنگهای قیمتی را به فروش نمی گذاریم و یا منافع فروشندگان جواهرات را در هنگام صدور شناسنامه لحاظ نخواهیم کرد , این کار باعث خواهد شد تا شناسنامه های صادر شده دارای ارزش و اعتبار بوده و حتی قابل تبدیل به شناسنامه بین المللی GIA  باشد .

آزمایشگاه سنگ های قیمتی گوهرشناسی ایران دارای جامع ترین و بروزترین سیستم ها و تجهیزات سنگ شناسی ، گوهرشناسی و شهاب شناسی در ایران بوده که با تکیه بر توان کارشناسان متخصص اقدام به صدور شناسنامه های تخصصی می نماید .آزمایشگاه های ما تاکنون بیش از هزار الماس، گوهر و سنگ های قیمتی را مورد بررسی قرارداده است . که این امر موجبات ارتقاء جایگاه جهانی ایران در زمینه علوم گوهر را فراهم ساخته است. موسسه گوهرشناسی ایران مفتخر است که صنعت سنگهای قیمتی و جواهرات ایران را در سطح بین المللی مطرح نموده است.

گوهرشناسی

پارامترهای مندرج در  شناسنامه GII عبارتند از :

  1. اطلاعات اصلی سنگ

  2. وزن , درجه کیفی , درجه شفافیت و کیفیت تراش

  3. وزن مخصوص ، ضریب شکست

  4. نمای شماتیک سنگ و ...

صدور شناسنامه سنگ و جواهر

ثبت سنگ و گوهر، جهت ارائه خدمات آزمایشگاهی، از طریق پورتال گوهرشناسی ایران و میز خدمت حضوری در محل شعب موسسه گوهرشناسی ایران امکانپذیر میباشد.

برای کارشناسی و صدور شناسنامه به بخش " ثبت آنلاین سنگ " مراجعه فرمایید. همچنین میتوانید جهت مشاوره رایگان از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

نمونه خدمات آزمایشگاهی گوهرشناسی ایران :

شناسنامه هوشمند جواهرات

موسسه گوهرشناسی ایران GII دارای آزمایشگاه مجهز در زمینه گوهرشناسی و اولین ارائه دهنده شناسنامه دیجیتال غییر قابل جعل دارای فناوری NFC با امکان رهگیری آنلاین در ایران می باشد. این شناسنامه برای فروشگاه های جواهرات در نظر گرفته شده جهت اطمینان خریداران محترم از اصالت کالا.

شناسنامه اختصاصی سنگ گوهر

موسسه گوهرشناسی ایران GII ارائه دهنده شناسنامه تخصصی الماس ، سنگ های رنگی و شهاب سنگ میباشد. در این شناسنامه پارامتر هایی از قبیل اطلاعات کلی ، وزن , درجه کیفی , درجه شفافیت ، کیفیت تراش و... ارائه میشود که گزارشی کارشناسی شده و دقیق از هویت و ویژگی های گوهرسنگ است.

خدمات حکاکی لیزری

در موسسه گوهرشناسی ایران GII جهت شناسایی سریع و اطمینان از اصالت سنگ یا تایید همه جزئیات گوهرشناسی، ( در صورت درخواست مشتری ) با استفاده از پرتو لیزری بسیار دقیق شماره سریال شناسنامه یا نویسه های الفبایی، نشان تجاری یا اختصاصی بر روی گوهر سنگ ثبت می شود.

 

راه های ارتباطی با کارشناسان گوهرشناسی ایران جهت مشاوره رایگان  :

شماره لابراتوار 167 567 22 021 || شماره پشتیبان 167 67 25 0921

پاسخویی در تلگرام t.me/giichat ، واتساپ ، چت آنلاین سایت

پاسخگویی در تمامی شبکه های اجتماعی   34 14 934 0912

 

کارشناس الماس

( کارشناسی الماس / کارشناسی الماس فانتزی / کارشناسی راف الماس ) کنتنارشناس الماس

کارشناس الماس :  جناب آقای محمد ایرانی شماره کارشناس الماس :  102 0912 0910

کارشناس سنگهای رنگی

( گوهرشناسی ---> کارشناسی زمرد / کارشناسی یاقوت / کارشناسی اسپینل / کارشناسی عقیق )

گوهرشناس :  سرکارخانم آرمیتا سعادت شماره گوهرشناس :  103 0912 0910

کارشناس سنگهای خاص

( سنگ شناسی ---> کارشناسی سنگهای باستانی / کارشناسی شهاب سنگ / کارشناسی سنگهای معدنی )

کارشناس سنگ  :  جناب آقای فرهاد سلجوقی شماره کارشناس سنگ  :  104 0912 0910 

 

 

جهت کارشناسی سنگ و صدور شناسنامه جواهرات با ما در تماس باشید

مسئـول لابراتوار مهندس ایرانی   |   شماره لابراتوار : 167-567-22-021

ایمیل :  info@jewelstones.ir   فضای مجازی :  167 67 25 0921

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، دیباجی جنوبی ، کامور ، شماره  140 واحد 2

 

شعب گوهرشناسی ایران

 کارشناس یاقوت / کارشناس زمرد  / کارشناس الماس / گوهرشناسی ایران / گوهرشناس / کارشناس زمرد / کارشناسی زمرد / کارشناس سنگ / کارشناس سنگهای قیمتی / کارشناس سنگ های قیمتی / پرتال گوهرشناسی ایران / پرتال