فارسی

دوشنبه 9 دی 1398
1676

Iran Stone Cutting

گوهرتراشی ایران یک مجموعه تخصصی در هنر گوهرتراشی میباشد که با بیش از نیم قرن سابقه در ایجاد قطعات سفارشی دست ساز زیبا و منحصر به فرد برای استفاده در جواهرسازی های معتبر یا برای کلکسیونرهای جواهر تخصص دارد. عشق ما به جواهرات نفیس و تجربه گسترده در هنر گوهرتراشی، به این معنی است که ما میدانیم چگونه زیبایی خیره کننده و یا رنگ درخشان نهفته شده درون یک سنگ خام و ناهموار که هنوز به گل آلود است را آشکار نماییم تا این سنگ خشن، به گنجینه ای از رنگ و نور و یک سنگ جواهر درخشان تبدیل شود.

گوهرتراش سنگ جواهر

تراش سنگ‌های قیمتی فرآیند تبدیل سنگ‌های خشن و صیقل‌نشده به سنگ‌های قیمتی است، تا بتوان از آنها در جواهرات استفاده کرد. برش به سنگ ها شکل خاصی می دهد و رنگ و درخشندگی واقعی گوهر را نمایان می کند. گوهرتراش ها معمولاً به بیش از دو سال تجربه نیاز دارند تا حرفه‌ای در نظر گرفته شوند، و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام برش برای یک سنگ ناهموار بهتر کار می‌کند تا عیوب آن را به بهترین شکل پنهان کند و بهترین ویژگی‌های آن را نشان دهد، به عوامل زیادی بستگی دارد. که در مجموعه ما تشخیص این امر زیر نظر اساتید مجرب مورد بررسی قرار میگیرد. موسسه گوهرتراشی ایران جزء پیشگامان صنعت جواهرات ایران است. ما با داشتن یکی از بزرگترین تیم‌های گوهرتراشی در کشور، به مشتریان تجاری و سایر جواهرسازان در تجارت سنگ‌های قیمتی، خدمت رسانی میکنیم. دفتر مرکزی گوهرتراشی ایران محل استقرار تیمی از گوهرتراش های بسیار ماهر است که علاوه بر تراش سنگ های قیمتی ، تعمیرات و پرداخت مجدد گوهر سنگ را انجام می دهند تا جواهر شما را به بهترین حالت خود برسانند.

راه های ارتباطی با گوهرتراشی ایران :

ثبت سنگ و گوهر، جهت ارائه خدمات گوهرتراشی، از طریق پورتال گوهرتراشی ایران و میز خدمت حضوری در محل شعب موسسه گوهرتراشی ایران امکانپذیر میباشد.

جهت درخواست گوهرتراشی، به بخش " ثبت آنلاین سنگ " مراجعه فرمایید. همچنین میتوانید جهت مشاوره رایگان از طریق چت آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید.

پاسخویی در تلگرام t.me/giichat ، واتساپ ، چت آنلاین سایت و شماره پشتیبان 1434 934 0912 کار

 

در زیر تعدادی برش و اشکالی که یک گوهرتراش برای انتقال بهترین ارزش به مشتری در نظر می گیرد، آورده شده است.

گوهرتراشی

 

 

 

جهت درخواست گوهرتراشی و یا شناسنامه سنگ با ما در تماس باشید

مسئـول لابراتوار مهندس ایرانی   |   شماره لابراتوار : 167-567-22-021

ایمیل :  info@jewelstones.ir   تلگرام پشتیبانی :  t.me/giichat

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، دیباجی جنوبی ، کامور ، شماره  140 واحد 2

 

شعب گوهرشناسی ایران

 تراش یاقوت / تراش زمرد  / تراش الماس / گوهرتراشی ایران / گوهرتراش / تراش زمرد / تراش زمرد / تراش یاقوت