کارشناسی سنگ | گوهرشناسی ایران | صدور شناسنامه

کارشناسی سنگ | گوهرشناسی ایران | صدور شناسنامه

چهارشنبه 3 شهریور 1400
47702

 ( Gemological Institute of Iran ( GII 

موسسه گوهرشناسی ایران GII وابسته به انجمن کارشناسان سنگهای قیمتی ایران با  تکیه بر دانش خبره ترین گوهرشناسان و کارشناسان سنگ و با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات گوهرشناسی ، سنگ شناسی و شهاب شناسی اقدام به آنالیز و صدور گواهینامه الماس ٬ سنگهای قیمتی و شهاب سنگ بر اساس پارامترهای GIA  نموده است . امنیت بالای شناسنامه های صادر شده , قابلیت رهگیری آنلاین گواهینامه ها و قابلیت تبدیل به شناسنامه بین المللی GIA از مهمترین ویژگیهای شناسنامه های صادر شده می باشد .

کارشناسی سنگ جواهر

گواهینامه های صادر شده گزارشی کارشناسی شده و دقیق از هویت و ویژگی های کیفیت گوهر و سنگ های قیمتی است . شناسنامه های صادر شده یک ارزیابی مالی از جواهر شما نیست بلکه باعث می شود شما با اطمینان نسبت به کیفیت سنگ های قیمتی , مشخصات , طبیعی یا مصنوعی بودن و ظاهر آن اقدام به خرید آنها نمایید .

شناسنامه های صادر شده توسط انجمن کارشناسان سنگ های قیمتی کلیه فاکتورها و پارامترهای اساسی که شما جهت خرید جواهر نیاز دارید را دارا می باشد .

انجمن کارشناسان سنگ های قیمتی یک نهاد مستقل و بیطرف برای ارزیابی کیفیت سنگهای قیمتی و ارائه اطلاعات بی طرفانه در مورد آنها است. ما سنگهای قیمتی را به فروش نمی گذاریم و یا منافع فروشندگان جواهرات را در هنگام صدور شناسنامه لحاظ نخواهیم کرد , این کار باعث خواهد شد تا شناسنامه های صادر شده دارای ارزش و اعتبار بوده و حتی قابل تبدیل به شناسنامه بین المللی GIA  باشد .

آزمایشگاه انجمن کارشناسان سنگ های قیمتی دارای جامع ترین و بروزترین سیستم ها و تجهیزات سنگ شناسی ، گوهرشناسی و شهاب شناسی در ایران بوده که با تکیه بر توان کارشناسان متخصص اقدام به صدور شناسنامه های تخصصی می نماید .آزمایشگاه های ما تاکنون بیش از پنجاه هزار الماس، گوهر و سنگ های قیمتی را مورد بررسی قرارداده است .

گوهرشناسی

پارامترهای مندرج در  شناسنامه GII عبارتند از :

  1. اطلاعات اصلی سنگ
  2. وزن , درجه کیفی , درجه شفافیت و کیفیت تراش
  3. وزن مخصوص ، ضریب شکست
  4. نمای شماتیک سنگ
  5. و... 

برای کارشناسی و صدور شناسنامه به " بخش ثبت آنلاین سنگ " مراجغه فرمایید.

شناسنامه هوشمند جواهرات

 

شناسنامه اختصاصی سنگ گوهر

 

خدمات حکاکی لیزری

موسسه گوهرشناسی ایران GII دارای آزمایشگاه مجهز در زمینه گوهرشناسی و اولین ارائه دهنده شناسنامه دیجیتال غییر فابل جعل دارای فناوری NFC با امکان رهگیری آنلاین در ایران می باشد. این شناسنامه برای فروشگاه های جواهرات در نظر گرفته شده جهت اطمینان خریداران محترم از اصالت کالا.

 

موسسه گوهرشناسی ایران GII ارائه دهنده شناسنامه تخصصی الماس,  ، سنگ های رنگی و شهاب سنگ میباشد. در این شناسنامه پارامتر هایی از قبیل اطلاعات کلی ، وزن , درجه کیفی , درجه شفافیت ، کیفیت تراش و... ارائه میشود که گزارشی کارشناسی شده و دقیق از هویت و ویژگی های گوهرسنگ است.

 

در موسسه گوهرشناسی ایران GII جهت شناسایی سریع و اطمینان از اصالت سنگ یا تایید همه جزئیات گوهرشناسی، ( در صورت درخواست مشتری ) با استفاده از پرتو لیزری بسیار دقیق شماره سریال شناسنامه یا نویسه های الفبایی، نشان تجاری یا اختصاصی بر روی گوهر سنگ ثبت می شود. 

 اطلاعات بیشتر   اطلاعات بیشتر    اطلاعات بیشتر 

 

مشاوره رایگان با گوهرشناس مربوطه از طریق واتساپ و تلگرام.

کارشناس الماس

( کارشناسی الماس / کارشناسی الماس فانتزی / کارشناسی راف الماس ) کارشناس الماس

شماره گوهرشناس :  102 0912 0910  ایدی تلگرام  diamond_stone@

کارشناس سنگهای رنگی

( گوهرشناسی ---> کارشناسی زمرد / کارشناسی یاقوت / کارشناسی اسپینل / کارشناسی عقیق )

شماره گوهرشناس :  103 0912 0910  ایدی تلگرام  colored_stone@

کارشناس سنگهای خاص

( سنگ شناسی ---> کارشناسی سنگهای باستانی / کارشناسی شهاب سنگ / کارشناسی سنگهای معدنی )

شماره  کارشناس سنگ  :  104 0912 0910  ایدی تلگرام  special_stone@

 کارشناس یاقوت / کارشناس زمرد  / گوهرشناسی ایران / گوهرشناس / کارشناس زمرد / کارشناسی زمرد

جهت اطلاع از دوره های آموزشی، کارشناسی سنگ و صدور شناسنامه با ما در تماس باشید.

مسئول لابراتوار مهندس ایرانی | شماره لابراتوار : 167 567 22 021